Tak jsem si pořídil dvojku GT

Je to opravdu GT. Jedno ze tří, které se u nás prodala, pokud mám tedy dobré informace. Výkon má 150 kW a jede to výborně. Nyní je potřeba ji uvést do originálního stavu. Rice rice baby 18″ disky už jsou nahrazeny takřka originálními GT disky. Ty mají stejný tvar, ale měly by být titanově šedé. Při renovaci disků je určitě nechám přelakovat.

Taktéž jsem vyměnil neoriginální rádio Kenwood za původní Carminat DVD, jen nefuguje zesilovač – resp. funguje chvíli a taktéž je vadná anténa pro GPS. Pak je vadný přední senzor naklápění xenonů a je třeba vyměnit i podtlakové vedení a trubku z intercooleru. 

Nejhorší bude sehnat tlumiče a pružiny. Nyní je tam kombinace KYB a Eibach, která není úplně špatná, ale chci to mít ve maximálně originálním stavu.

Dále je potřeba všelijaká kosmetika, nic podstatného. Renovované světlomety mám přislíbené od minulého majitele.

Od originálního stavu se odchýlím tím, že mám v plánu vyměnit PK6 za PK4 – pokud to bude možné a vyrobím si controller na zrcátka. Kdy se budou automaticky sklápět a odklápět, přičemž udělám i to, že když se zařadí zpátečka, sklopí se pravé nebo levé zrcátko dolů – dle výběru na ovladači.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..